Základní údaje

Velikost studia: 30m2, obytný prostor s kuchyňským koutem, s manželskou postelí. Koupelna se sprchovým koutem společná s WC. Vybavení typu standard. Maximální obsazenost 2 osoby.

Popis

Jednopokojové, velmi světlé studio ve třetím podlaží objektu orientované na západ, s velkým obloukovým oknem v hlavním průčelí budovy. Studio je zařízeno manželskou postelí (180x200cm), dvojkřeslem s konferenčním stolkem, jídelním koutem a vestavěnou kuchyňskou linkou. Studio je možno při rezervaci na vyžádání doplnit o dětskou postýlku. Kuchyňská linka je vybavena základními spotřebiči a sadou nádobí pro snadnou a rychlou přípravu jídel. Koupelna se sprchovým koutem je společná s WC. K apartmánu náleží zádveří s úložným prostorem. Celý obytný prostor je řešen v nadčasovém, šedobílém barevném provedení s černým akcentem.

Prostorové řešení

Zádveří apartmánu se vstupem do koupelny s WC přechází ve vlastní obytný prostor studia.

Vybavení

Digestoř, lednice, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, topinkovač, rychlovarná konvice, základní sada nádobí, kuchyňské utěrky, Wi-Fi, sprcha, vysoušeč vlasů, ručníky, povlečení, základní hotelová kosmetika

Ceny

Ceny začínají od 1.600,- Kč/noc/apartmán

Apartmán 31 – ŠEDÝ

Rezervaci je možné provést na odkazu REZERVACE