Základní údaje

Velikost apartmánu: 43m2, dvoupokojový podkrovní mezonetový apartmán, obytný prostor s „čajovou kuchyňkou“ a manželskou postelí a „dětskou“ ložnicí v podkroví. Koupelna se sprchovým koutem společná s WC. Vybavení typu standard. Maximální obsazenost 5 osob

Popis

Mezonetový dvoupokojový apartmán pro milovníky klidu a podkroví, apartmán, který milují děti. Západním směrem orientovaný obytný prostor ve třetím nadzemním podlaží se střešním obloukovým oknem je zařízen pohodlným ušákem, manželskou postelí (180x200cm), menším jídelním koutem a disponuje malou kuchyňkou vhodnou k přípravě snídaní či rychlých pokrmů. Ze samostatné vstupní chodbičky je jak přístup do obytného prostoru a koupelny, tak i po dřevěném schodišti do klidného podkrovního prostoru s dalšími lůžky, která jsou v provedení „francouzské postele“ (160x200cm), spaní na vyvýšeném stupínku či rozkládací sedačce. Tento podkrovní prostor je střešním oknem orientován směrem k rannímu sluníčku. Apartmán je laděn v tónech modré, podkroví s odleskem barvy slunce.

Prostorové řešení

Předsíňka s malým úložným prostorem pod schody, ze které se vchází jak do obou místností, tak do koupelny společné s WC.

Vybavení

Digestoř, lednice, indukční jedno plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, topinkovač, rychlovarná konvice, základní sada nádobí, kuchyňské utěrky, Wi-Fi, sprcha, vysoušeč vlasů, ručníky, povlečení, základní hotelová kosmetika.

Ceny

Ceny začínají od 1.600,- Kč/noc/apartmán

APARTMÁN 32 – MODRÝ

Rezervaci je možné provést na odkazu REZERVACE