Základní údaje

Velikost apartmánu: 42m2, dvě místnosti, obytný prostor s kuchyňským koutem a ložnicí. Koupelna s vanou a samostatné WC. Nadstandardní vybavení, superior. Maximální obsazenost 4 osoby.

Popis

Prostorně řešený jihovýchodně orientovaný dvoupokojový apartmán, ve druhém podlaží objektu s výhledem do zahrady, na bazén a přilehlou zalesněnou stráň. Apartmán disponuje velmi klidnou a pohodlnou ložnicí s historickou komodou v medových tónech dřeva a „retro“ manželskou postelí (180x200cm) s barevně sladěným povlečením. Vlastní obytný prostor apartmánu je zařízen převážně minimalisticky světlým nábytkem včetně plně vybaveného kuchyňského koutu s digestoří, myčkou na nádobí a jídelním sestavou. Kuchyňský kout je částečně oddělen od obytné části malým barovým pultíkem. Pohodlnou sedací soupravu lze jednoduše rozložit na přídatné dvoulůžko (150x200cm). Světlá podlaha z korkového lina spolu s bambusovými doplňky a živou zelení umocňuje pocit lehkosti a svěžesti obytného prostoru. Koupelna je vybavena ergonomicky tvarovanou pohodlnou vanou, umyvadlem pro dva a přídatným infra-ohřevem, samozřejmostí je i sada přírodních kosmetických přípravků. WC je samostatné, přístupné ze společné chodbičky ke koupelně. Barevné řešení celého apartmánu je ve svěžích jarních barvách žluto-zelené barvě kiwi, ložnice s lehkým akcentem do tónů zlatavě-oranžové.

Prostorové řešení

Zádveří, obytný prostor s kuchyňským koutem a přístupem do ložnice. WC a koupelna jsou přístupné z chodbičky, oddělující tak jejich přímý vstup ze zádveří od obytného prostoru.

Vybavení

Myčka, digestoř, lednice, indukční vařič, mikrovlnná trouba, topinkovač, rychlovarná konvice, kompletní sada nádobí, kuchyňské utěrky, Wi-Fi, pohodlná vana, infra-ohřev koupelny, župany, ručníky, pantofle, vysoušeč vlasů, povlečení, přírodní hotelová kosmetika, mini-trezor

Ceny

Ceny začínají od 2.300,- Kč/noc/apartmán

Apartmán 23 – ŽLUTÝ

Rezervaci je možné provést na odkazu REZERVACE