Základní údaje

Velikost apartmánu: 32m2, dvě podkrovní místnosti, obytný prostor s „čajovou kuchyňkou a ložnice, koupelna se sprchovým koutem společná s WC. Vybavení typu standard. Maximální obsazenost 4 osoby.

Popis

Tento dvoupokojový apartmán díky zkosení stěn působí dojmem našeho nejmenšího apartmánu. Je to mile a útulně zařízený podkrovní prostor ve třetím podlaží objektu. Menší, klidná ložnice orientovaná severně s výhledem na Černou horu je vybavena manželskou postelí (180x200cm) a psacím stolkem. Ve druhé místnosti s výhledem do severovýchodní klidné části zahrady je rozkládací sedací souprava (140x200 cm) s konferenčním stolkem a malá „čajová kuchyňka“ s lednicí a indukčním jedno plotýnkovým vařičem, vhodná k přípravě snídaní. Koupelna je společná s WC a je vybavena sprchovým koutem. Apartmán je laděn v tónech vyzývavé fialkové a červené.

Prostorové řešení

Zádveří se vstupy do ložnice, obytného prostoru a do koupelny

Vybavení

Lednice, indukční jedno plotýnkový vařič, topinkovač, rychlovarná konvice, základní sada nádobí, kuchyňské utěrky, Wi-Fi, sprcha, vysoušeč vlasů, ručníky, povlečení, základní hotelová kosmetika

Ceny

Ceny začínají od 1.600,- Kč/noc/apartmán

Apartmán 33 – FIALOVÝ

Rezervaci je možné provést na odkazu REZERVACE