Základní údaje

Velikost apartmánu: 37m2, obytný prostor s vestavěným sníženým patrem, kuchyňským koutem a dvěma postelemi, koupelna se sprchou a masážním panelem. Nadstandardní vybavení, superior. Maximální obsazenost 4 osoby.

Popis

Zajímavě řešený jednopokojový, avšak prostorný apartmán s vestavěným sníženým patrem ve druhém podlaží objektu, orientovaný severovýchodně s výhledem na Černou horu a do klidné části zahradního traktu. Vlastní obytný prostor disponuje plnohodnotným kuchyňským koutem se základními spotřebiči a kuchyňským vybavením včetně myčky nádobí, jídelním koutem a pohodlnou sedací soupravou. Dále je apartmán zařízen skříní, dvěma lůžky a spaním v mezipatře (160x200cm), ke kterému vedou schůdky z obytné části místnosti. Lůžka v hlavní obytné části (90x200 cm) jsou v sestavě jako manželské postele, na požádání při rezervaci lze konfigurovat jako oddělené postele. O klidný spánek se postará vysoká kvalitní matrace a svěží povlečení. Velkoryse řešená koupelna spolu s WC je vybavena prostorným sprchovým koutem s hydromasážním panelem a dvěma umyvadly, příjemné teplo v koupelně zajistí přídatný infra-ohřev. Samozřejmostí je sada přírodních kosmetických přípravků. Sprchový kout je od vlastního obytného prostoru apartmánu oddělen pouze skleněnými bloky, které zajistí dostatečnou intimitu a zároveň propouští denní světlo do prostor koupelny. Zařízení apartmánu je určitou výzvou, spojení moderně pojaté koupelny s více tradičním zařízením obytné místnosti. Interiér tohoto apartmánu je pojat v klidných přírodních tónech, hra bílé, smetanové s tmavým akcentem ušlechtilého dřeva a černého kovu s mechově zelenými doplňky.

Prostorové řešení

Vstupní chodbička s přístupem do koupelny a do vlastního obytného prostoru. Ve vestavěném mezipatře jsou dvě lůžka jako trvalá přistýlka.

Vybavení

Myčka, digestoř, lednice, indukční vařič, mikrovlnná trouba, topinkovač, rychlovarná konvice, kompletní sada nádobí, kuchyňské utěrky, Wi-Fi, sprcha, infra-ohřev koupelny, župany, ručníky, pantofle, vysoušeč vlasů, povlečení, přírodní hotelová kosmetika, mini-trezor.

Ceny

Ceny začínají od 2.200,- Kč/noc/apartmán

Apartmán 22 – ZELENÝ

Rezervaci je možné provést na odkazu REZERVACE